„Słodko-gorzkie” startuje w konkursie na Blog Roku – może zagłosujesz?


Drodzy Czytelnicy,

Nie śmiem prosić Was o cokolwiek, z założenia bowiem idea bloggingu opiera się na relacji jednostronnej, niemniej jednak: jeśli to, o czym przez ostatni rok zdarzyło mi się napisać w jakikolwiek sposób Was zaintrygowało/zaciekawiło/zbulwersowało/zmusiło do działania, znaczy wywołało jakąkolwiek reakcję zwrotną, będę bardziej niż zobowiązany jeśli oddacie swój głos na niniejszego bloga w zorganizowanym przez Onet.pl konkursie na Blog Roku 2009. W tym celu, należy zainwestować (bo że to będzie inwestycja, nie mam żadnych wątpliwości – całość zebranych środków zostanie przeznaczona na turnusy rehabilitacyjne dla niepełnosprawnych dzieci) 1 PLN (słownie: jedną złotówkę) + 22% VAT = 1,22 PLN (słownie: jeden złoty dwadzieścia dwa grosze), wysyłając SMS na numer 7144, wpisując w jego treści E00068 (to numer przyznany przez kapitułę konkursu memu blogowi, dla wyjaśnienia: te kółeczka w numerze bloga to zera, a nie literki „o”).

Głosować można już od teraz do 21 stycznia 2010 r., do godz. 12.00 (oczywiście, nie odkładajcie tego na ostatnią chwilę, bo zawsze coś wypadnie po drodze…)

Z każdego numeru można wysłać tylko jeden głos, ale jeśli chcecie pożyczyć komórkę od mamy/dziewczyny/sąsiada – jest to bardziej niż mile widziane  🙂

Jeśli z Waszą pomocą blog zdobędzie stosowną ilość głosów, wejdzie do finałowej dziesiątki, z której najlepszego bloga roku będzie wybierać Pan Krystian Lupa (bo, żeby nie było, „Słodko-gorzkie” startują w kategorii „Kultura”). Jeśli do tej dziesiątki wejdę: Wy będziecie mieć poczucie zrealizowanego pomyślnie mecenatu, a na mnie spłyną doczesne splendory.

Pozdrawiam serdecznie,

Maciek Tomaszewski

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: